Автоматичне створення та доставка персональних сертифікатів

1 - Заповнити таблицю даними користувачів та сертифікатів

2 - Відкрити меню інструменту та переглянути попередній перегляд повідомлень

3 - Надіслати повідомлення​​

Як приклад у презентації використано текстовий лист у мінімалістичному дизайні та з унікальними для одержувачів qr-кодами, номіналами та текстами АЛЕ Дизайн може бути практично-будь яким.

Про проєкт

Про проєкт


Початок

Є бажання змінити підхід до надання подарункових сертифікатів з персональною знижкою з пластикових карток у почтовому коверті на QR - код в електронному листі. При цьому важливо мінімізувати ручну працю та надважливо зберегти конфіденційність клієнтських даних - контактні дані клієнтів не мають бути надані третій особі чи бути доступні обладненню котре є власністю третьої особи.

Деталізація

  • Використання персональної (доступ закритий для всіх, окрім власника) гугл таблиці для внесення кліентських даних
  • Використання App Script для формування унікальних-персональних-одноразових qr-кодів, та вкладення цих кодів в персональний пдф файл та лист кожного одержувача
  • Підготовка інтерфейсів інструменту, для зручності його використання менеджером замовника
  • Налаштування відстеження відкриття листів одержувами
  • Налаштування роботи інструменту для гарантій - дані внесені замовником залишатся відомі лише замовнику

На шляху розробки

  • QR-сертифікат з нанесенням номіналу в центрі створено адаптивну верску шарів для збереження структури сертифікатів
  • Збереження та архівація сертифікатів копії надісланих повідомлень залишаються в папці "Надіслані" аккаунту відправника, також копії PDF вкладень зберігаються на Google Drive відправника
  • Попередній перегляд в інтерфейс додано можливість попереднього перегляду листів
  • Налаштування розсилки Додано інтерфейси та інструкції

Готово

Інструмент, який дозволяє автоматично створювати електронні сертифікати та надсилати їх в персональних листах з відстеженням відкриття листів, є дуже корисним для організацій, що видають сертифікати своїм клієнтам. Цей інструмент дозволяє зберегти час та зусилля, які зазвичай пов'язані з ручним створенням та надсиланням сертифікатів. Крім того, завдяки функції відстеження відкриття листів, можна переконатися, що сертифікати були отримані та переглянуті одержувачами, що дозволяє забезпечити високий рівень доставки та сприяє взаємній довірі між організацією та її клієнтами.